Ebben az epizódban Kálmán József atyával, a Debrecen–Nyíregyházi Egyházmegye ifjúsági referensével beszélgetünk az egyházmegye fiatalokat megszólító programjairól.
Különös tekintettel a MENÖK – Merjünk Növekedni Krisztussal! ifjúsági táborra. A közel száz fiatalt megmozgató program évről évre lehetőséget teremt arra, hogy a résztvevők közösségben, játékban, lelki programokon és személyes találkozásokon keresztül mélyítsék kapcsolatukat Istennel és egymással.
A videóanyagok nem képezik a Magyar Kurír tulajdonát, így annak átadását nem tudjuk biztosítani.





























