Ebben az epizódban Kálmán József atyával, a Debrecen–Nyíregyházi Egyházmegye ifjúsági referensével beszélgetünk az egyházmegye fiatalokat megszólító programjairól.

Különös tekintettel a MENÖK – Merjünk Növekedni Krisztussal! ifjúsági táborra. A közel száz fiatalt megmozgató program évről évre lehetőséget teremt arra, hogy a résztvevők közösségben, játékban, lelki programokon és személyes találkozásokon keresztül mélyítsék kapcsolatukat Istennel és egymással.

 

2026. június 19., péntek | 11:00

A MENÖK tábor és a fiatalok közössége

Mitől lesz egy nyári tábor több egyszerű programnál?

Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye

A videóanyagok nem képezik a Magyar Kurír tulajdonát, így annak átadását nem tudjuk biztosítani.