2026. június 22., hétfő | 10:30

Tanévzáró az egri szemináriumokban

Megtartották tanévzáró ünnepségüket az Egri Érseki Papnevelő Intézet, a Redemptoris Mater Egyházmegyei Missziós Szeminárium és Hittudományi Főiskola elöljárói és növendékei.

Szent István Televízió, Eger

A videóanyagok nem képezik a Magyar Kurír tulajdonát, így annak átadását nem tudjuk biztosítani.