Az Esztergom–Budapesti Főegyházmegye és közössége szolgálatára június 20-án az esztergomi bazilikában áldozópappá szentelte Mohos Gábor püspök Nagy Kálmán és Gergely Péter diakónusokat, illetve diakónussá Gerhes Bence és Szigeti Zoltán akolitusokat.

Az ünnepi szertartáson jelen volt Erdő Péter bíboros, prímás, Martos Levente Balázs és Fábry Kornél segédpüspök, illetve több jubiláns pap.

2026. június 22., hétfő | 10:35

Mohos Gábor püspök: A szívünkért folyik a küzdelem

Kardinális

A videóanyagok nem képezik a Magyar Kurír tulajdonát, így annak átadását nem tudjuk biztosítani.