Közösen adtak hálát Boldog Bódi Mária Magdolna példájáért, valamint részvettek egy különleges eseményen: Udvardy György veszprémi érsek elhelyezte a boldog ereklyéjét a róla készült új festmény keretében.

Az ünnepséggel egyúttal létrejött Budapesten a „Tekerj Magdival” kerékpáros zarándokmozgalom első fővárosi találkozási pontja.

2026. június 22., hétfő | 10:32

Boldog Bódi Mária Magdolna ereklyéje új találkozási pontot teremtett Budapesten

Június 15-én este ünnepi vesperásra gyűltek össze fiatalok és idősebb zarándokok a Betegápoló Irgalmasrend budai Szent István kápolnájában.

Veszprémi Érsekség

A videóanyagok nem képezik a Magyar Kurír tulajdonát, így annak átadását nem tudjuk biztosítani.