Közösen adtak hálát Boldog Bódi Mária Magdolna példájáért, valamint részvettek egy különleges eseményen: Udvardy György veszprémi érsek elhelyezte a boldog ereklyéjét a róla készült új festmény keretében.
Az ünnepséggel egyúttal létrejött Budapesten a „Tekerj Magdival” kerékpáros zarándokmozgalom első fővárosi találkozási pontja.
A videóanyagok nem képezik a Magyar Kurír tulajdonát, így annak átadását nem tudjuk biztosítani.





























