Az évek során a Debrecen–Nyíregyházi Egyházmegye egyik legmeghatározóbb és legszeretettebb gyermekprogramjává vált. Az elmúlt két évtizedben több ezer gyermek, fiatal, hitoktató és önkéntes élhette át itt a közösség, a játék és a hit örömét.
A videóanyagok nem képezik a Magyar Kurír tulajdonát, így annak átadását nem tudjuk biztosítani.






























